Keresés

Részletes keresés

MsOutsider Creative Commons License 2002.09.03 0 0 290
Háááát, végülis semmi sem biztos...
(Így az sem biztos, hogy semmi sem biztos) :-))
Előzmény: információs szolgálat (289)
információs szolgálat Creative Commons License 2002.09.02 0 0 289
hmm. biztos?
Előzmény: MsOutsider (288)
MsOutsider Creative Commons License 2002.09.02 0 0 288
Akkor nem passzolunk, mert nekem meg kicsi van...
Előzmény: információs szolgálat (287)


információs szolgálat Creative Commons License 2002.09.02 0 0 287
és ha?
Előzmény: MsOutsider (286)
MsOutsider Creative Commons License 2002.09.02 0 0 286
Nem lehet, hogy neked kicsit túlméretes az önbizalmad?
Előzmény: információs szolgálat (285)
információs szolgálat Creative Commons License 2002.09.02 0 0 285
mert még nem próbáltad. általam. :-)
Előzmény: MsOutsider (284)
MsOutsider Creative Commons License 2002.09.02 0 0 284
Ja, különösen szado-mazo típusúban, igaz-e? Nemtom, nekem valahogy fenekeléstől nem lesz ingerenciám...
Előzmény: információs szolgálat (283)
információs szolgálat Creative Commons License 2002.09.02 0 0 283
ó, a fenekelés még NEM verés. lehet pl. erotikus előjáték része is. :-)
Előzmény: MsOutsider (281)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.02 0 0 282
ööö, én martens CIPŐben járok melegben is. mivel bőr, megfelelő a szellőzése, és mivel nem műanyag, a láb sem izzad meg benne egyáltalán. emellé még 100% pamut dolgokat hordok. ha leveszem a cipőmet, ugyanaz a finom öblítőszaga van a zoknimnak, mint reggel, mikor felveszem. és nem hiszem, hogy oly de nagyon férfias, de nekem jó érzés. persze ha nem munkába megyek, hanem strandra, vagy a városba, ilyesmi, akkor én is soxor szandi (kizárólag zokni nélkül)
Előzmény: MsOutsider (270)
MsOutsider Creative Commons License 2002.09.02 0 0 281
Hát hallod-é, igencsak érdekes fogalmaid vannak. Tehát az igazi férfit az jellemzi, hogy ha egy nő vitába száll vele, akkor azt elfenekeli? Tehát egy igazi férfi veri a nőket? Hmm... hát ez érdekes nézet. Férfias cselekedet lenne megverni egy gyengébbet? Ebben mi a pláne?
Nem az az igazi férfi, aki vele egy súlycsoportúval száll harcba? Nem ez az igazi kihívás egy férfinak?
Tuladjonképpen mivel is bosszantottalak fel ennyire, mondd csak?
És hidd el: nem életcélom neked jól beolvasni.Vannak fontosabb dolgaim is.
Előzmény: információs szolgálat (279)
MsOutsider Creative Commons License 2002.09.02 0 0 280
Hát mit mondjak: borzasztóan el vagyok keseredve. Képzeld, mi lenne, ha még meg is akartalak volna 6ni. No és hogy szmájli sincs, hát pláne le vagyok sújtva.
A szövegeidet meg te is megtarhatnád. De mivel ez 1 szabad ország szabad fóruma, hát azt tehetjük, amit szabad. Te is én is. Ha nem érdekel, nem tetszik, amit mondok, egyszerűen ignorálod, átlapozol, és már meg is van oldva. Ugye, milyen eccerű?
Előzmény: információs szolgálat (278)
információs szolgálat Creative Commons License 2002.09.02 0 0 279
mielőtt még úgy hinnéd, jól beolvastál nekem:
egy igazi férfi már rég elfenekelt volna téged. ha felkeresel, én is megteszem (így, neten keresztül nem megy). :-)
Előzmény: MsOutsider (277)
információs szolgálat Creative Commons License 2002.09.02 0 0 278
tartsd meg az okos szövegeidet, engem nem hatnak meg. (szmájli nincs)
Előzmény: MsOutsider (277)
MsOutsider Creative Commons License 2002.09.02 0 0 277
" az az igazság, hogy a nők MINDENT kigúnyolnak. ebben lelik örömüket. " - hát ez se volt jobb szöveg. Ráadásul igazságra hivatkozol, ahelyett, hogy "szerintem" vagy "akikkel én találkoztam" vagy hasonlót mondanál, és itt már nem azt mondod, hogy a "főleg", hanem hogy "a nők", ami az előző mondataidat felülírja.
Az igen rendjén van, hogy nem vagy édibédi, és fölösleges beszéddel nem terheled a partneredet, hanem egyszerűen a tettek mezejére lépsz: szó nélkül fogod a szemetet és leviszed. Egy igazi férfi így viselkedik. Mint ahogyan azt is kérdezősködés nélkül tudja (érzi, látja), hogy "neki is jó volt"-e.
Bocs, hogy az előző mondókád alapján félreismertelek.

Azt pedig hálásan köszönöm, hogy elárultad, milyen vagyok, eddig abban a tévhitben éltem, hogy én egy igen finom ember vagyok :-)

Előzmény: információs szolgálat (275)
Kataca Creative Commons License 2002.09.01 0 0 276
:)
Előzmény: sergino (269)
információs szolgálat Creative Commons License 2002.09.01 0 0 275
ez a "nőgyülölő" milyen rossz szöveg...
csak mert nem vagyok olyan édibédi, jajjhaddvigyemleaszemetetdrágám-fajta, "Ugye neked is jó volt?"-típus srác, máris nőgyűlölő lennék?
hadd áruljam el: TE SEM közlöd kiméletesebben a véleményedet.
Előzmény: MsOutsider (272)
információs szolgálat Creative Commons License 2002.09.01 0 0 274
azt írtam: FŐLEG
vagyihogy TÖBB nő gúnyolódik a szandálos férfiakon, mint férfi.
Előzmény: MsOutsider (272)
MsOutsider Creative Commons License 2002.09.01 0 0 273
helyesen: "(csak ha megdobnak kővel...)"
Előzmény: MsOutsider (272)
MsOutsider Creative Commons License 2002.09.01 0 0 272
Eddigi ismereteim szerint én nő vagyok, és nem szeretek gúnyolódni (csak ha megdoban kővel...)
továbbá: számomra van sok dolog, amiben örömömet lelem, és ezek egyike sem a gúnyolódás.
Úgyhogy lécci, ne általánosíts.
És nem hiszem, hogy van nő, aki örülne, amikor jelenlétében egy ilyen befülledt lábbelitől megszabadul a férfiember. Inkább az a gyanúm, kedves infószolg., hogy egy egy kiváló ürügy. És mondd csak: véletlenül csak nem egy nőgyűlölőhöz van szerencsém?
Előzmény: információs szolgálat (271)
információs szolgálat Creative Commons License 2002.09.01 0 0 271
mert a szandált csúnyán ki szokták gúnyolni. főleg nők.
az az igazság, hogy a nők MINDENT kigúnyolnak. ebben lelik örömüket.
Előzmény: MsOutsider (270)
MsOutsider Creative Commons License 2002.09.01 0 0 270
A topic címében feltett kérdésre:
én pl. azt, amikor 25-30+ fokos hőségben zárt, vastag cipőt visel. Uramisten, mi lehet ott, ahol leveti a cipőjét! Vagy netán azt hiszik, hogy ez oly de nagyon férfias?
(Mennyivel szimpatikusabb, aki szandált visel ilyenkor, sőt: zokni nélkül - számomra az egészséges életvitelre utaló jel. Esetleg még tolerálom a vászoncipőt...)
sergino Creative Commons License 2002.09.01 0 0 269
INXS RULEZ!!!:))))
Előzmény: Kataca (232)
információs szolgálat Creative Commons License 2002.09.01 0 0 268
ezt a nők is elvárják tőlük. :-)
most fikázod, lehülyézed őket, amiért túlerőltetik magukat; de ha kétkilós súlyzókkal látnád őket edzeni, kegyetlenül kiröhögnéd őket.
Előzmény: florentyna (255)
Locadia Creative Commons License 2002.09.01 0 0 267
Hát ez valóban elég undorítóan hangzik.
Előzmény: amaz amazon (23)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.07 0 0 266
Nyilván a többi mácsónak és az ott leledző hölgyeknek is meg kell mutatni, hogy ők a leg... minden tekintetben (tehát az izmok méretét illetően is).
Előzmény: florentyna (255)
Sziget Creative Commons License 2000.09.21 0 0 265
Szasztok,

egy gyors kérdés kedves ismét : Te fiú vagy, vagy lány ?

Üdv
Sziget :-)

Előzmény: ismét (264)
ismét Creative Commons License 2000.09.21 0 0 264
Nekem volt egy olyan pasim, aki olyan félénk volt (jaj), hogy pl. nekem kellett a pincérnél rendelni ő helyette is stb. az is bosszantott, hogy baromi lassú volt evésben, tisztálkodásban stb. mégis együtt voltunk 4 évig és most sem vagyunk haragban. A mostani igazi férfi, bár szerinte én vagyok mácsó. Ki érti ezt? Na benne azt nem bírom, hogy ha aktus után lefröcsköl mérhetetlen jókedvében (képzel el!), utánna figyelmességből (!) lekapja a másnapra kikészített blúzom, v. kombiném, v. legrosszabb esetben a kosztümöm(ááááááá!) és azzal kezd tisztogatni, de ha már olyanos lett, mit balhézzak? Nem is tudja, hogy van valami amit nem csípek benne. A széket a szoba másik sarkába teszem, minden eshetőségre készítek elő kis törölközőt stb. de azért még mostanában is áldozatul esik véletlenségből a nagy fürdőlepedő, ha az ágy mellé hull.
szilvácska Creative Commons License 2000.09.21 0 0 263
Kedves csl !
Pedig már elég jól ment neked a linkelés...Hiába...egy hosszabb külföldi út után az ember néha még magyarul sem tud újra...:))
(Pedig megnézném azokat a teheneket:)
Előzmény: csl (262)
csl Creative Commons License 2000.09.15 0 0 262
Szija Szilvácska!

Bombasztikusan jó volt! Sokat gondoltam Rád!
A linkelés viszont nem sikerült a múltkor, pedig ha menne, belinkelnék egy-két képet pl a lila tehenekről.

Előzmény: szilvácska (260)
R-win Creative Commons License 2000.09.12 0 0 261
Udv ,udv !
Bocs ,hogy csak ugy hirtelen bele a kozepebe ! + a cimre tapintva .

DE nekem csak azzal az 1-el is annyi bajom voona ,hogy itt nincs eleg idom es annyi hely
hirtelen .

Ugyhogy visszavonulok es vagy +probalok Lbirni vele , vagy erot gyujtok es itt kiboritom ,kiirom magambol .Tudom nem old + semmit ,de legalabb en +konnyebbulok !

Rvin .

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!